ראשי > הפקעות מקרקעין

הפקעות מקרקעין

מקרקעין - נדלן
תאגידים - חברות
ליטיגציה בוררות וגישור
בנקאות מימון ומיסוי
קניין רוחני
הוצאה לפועל וגביה
פשיטת רגל
משפט אזרחי - מסחרי
הפקעות מקרקעין
חזור לתחומי עיסוק

הפקעת מקרקעין כרוכה לעיתים בהתמודדות לא פשוטה עם מצב דברים בו נכס מקרקעין - במקרים מסויימים אף בית מגורים, נלקח בכפיה מבלי שקיימת לנפקע - בעל הנכס שהופקע, אפשרות להתנגד לכך, מה שמותיר למעשה לנפקע דרך אחת להתמודד עם ההפקעה - קבלת פיצוי מקסימאלי בגין הנכס שהופקע.

במקרים מסויימים גורמת ההפקעה לפגיעה שאינה רק נטילת נכס המקרקעין המופקע, לדוגמה בהפקעת מקרקעין בהם מופעלים עסקים, שאז נפגעת גם פרנסתו של הנפקע - במקרים אלו על הנפקע להגיש תביעה מתאימה לקבלת פיצוי בגין העברת העסק או חיסולו בעקבות ההפקעה.

סוגיות אלו ורבות אחרות מצריכות טיפול משפטי מן הרגע הראשון בו נודע על ההפקעה, בין היתר לנוכח תקופת ההתיישנות הקצרה להגשת תביעות לפיצויים בגין הפגיעה במקרקעין.

אנו מעניקים טיפול משפטי מקיף בהפקעות מקרקעין, החל משלב פרסום התוכנית, הגשת התנגדות להפקעה, מו"מ לקבלת פיצוייים, תביעות פיצויי הפקעה ונזקי הפקעה ותביעות לביטול הפקעה.

פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר או באמצעות קישור שיחת החינם, ונשמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות מצידכם. כמו כן, באפשרותכם לשלוח אלינו שאלות בנושא באמצעות מערכת האתר.

לא נמצאו תוצאות
נושאים נבחרים: ,

חפש בהפקעות מקרקעין

צור קשר

Message

פנייתך נשלחה בהצלחה.

פסקי דין בנושא הפקעות מקרקעין
לא נמצאו פסקי דין בנושא
מאמרים|מדריכים בנושא הפקעות מקרקעין
לא נמצאו פסקי דין בנושא